Showing posts with label 2014. Show all posts
Showing posts with label 2014. Show all posts

Thursday, November 13, 2014

Recent Stuff

Малюю людей, промислові станки, якісь робо руки конвеєрних роботів.
Найбільше подобається експериментувати з білим та світлими кольорами на тонованому папері. Новий альбом ескізів не дуже функціональний - занадто ніжно зроблений і зплетений акуратною мотузкою, виконаний в стилі японського мінімалізму. Так як я постійно його з собою тягаю - він вже показує ознаки зношеності. Але за чудовий колір паперу ці недоліки можна легко пробачити.
Так от, трапляється пристойний матеріал часом:)



Saturday, August 9, 2014

Turtle Sketches


Sketchbook

Just random page from my sketchbook.


Blast R!

Намалювалося нещодавно.


А потім захотілося його розфарбувати у Photoshop.
Яскравими, кислотними кольорами, щоб виїдало очі.

ロックマン?


Wednesday, July 30, 2014

ZMB

Tried to draw something in Photoshop to test how it looks on retina display.



Monday, June 9, 2014

Rokk

Свіжий векторний малюнок.



Tuesday, May 6, 2014

Happi

Fresh vector gfx.
The roots of original idea are lost in 2012.


Sunday, March 30, 2014

Electric Guitar

Швидкий начерк кульковою ручкою на папері.
Декліька штрихів у графічному редакторі і все виглядає як треба!


Monday, March 24, 2014

Twins. Energy Flow.

Малюнок з довжелезною історією.
З ескіза 2011 року, через Флеш у 2013 і нарешті готовий.
Хід роботи і як це зроблено дивіться  на Behance.


Sunday, March 23, 2014

Weekend doodles

Знайшов картонку на балконі.
Вирішив трохи побавитися фломастерами та спреєм.
ТУТ значно більше матеріалу.

Friday, March 21, 2014

Sketch

Не малював майже два тижні, нічого нового не йшло до голови.
Сьогоні під час обідньої перерви накидав дещо.
В мозку крутиться пісня Скрябіна:

Голосом людей,стуками дверей, десь поїхав лiфт. Я змучений
Запахом рослин, звуками тварин, пиво як вода. Я змучений
Я не маю сил, я не маю сил, ше десь треба йти, а я не маю сил
Скiльки днiв робив сам не знаю шо. Я вже як дурний. Я змучений
Хворий кожен день, хворий кожну нiч. Бачу твої сни, я змучений. 




Tuesday, February 25, 2014

Sayak Striker (logo in progress)

Working on the logo for SAYAK STRIKER - a cool electro/retrowave/synthwave music project.
His music is very nice and he deserves to have a nice logo.
I'm doing this stuff in Illustrator to get the superb metal feeling and avoid negative
"ahh, these 90's photoshop gradients are so easy to do and look cheap" reaction.






Wednesday, February 12, 2014

Hello

Розумні друзі кажуть, що кожний з моїх малюнків щось символізує.
Цей нічого, але сьогодні я отримав останній гонорар за роботу на вже неіснуючому телеканалі , вперше в житті звільнив людину і вдруге віддав свій лептоп у ремонт.
USB порти такі примхливі...


Thursday, January 9, 2014

Der Titan

This is the portarit of Oliver Kahn - one the greatest goalkeepers of all times.
Vector graphics.
Adobe Flash and Adobe Illustrator.