Showing posts with label paper. Show all posts
Showing posts with label paper. Show all posts
Thursday, January 28, 2016
Thursday, December 10, 2015
Wednesday, June 24, 2015
Saturday, January 31, 2015
Sketchbook pages
Мітки:
automatic,
characters,
drawing,
drawings,
future,
future sick,
laser,
paper,
robots,
sketch,
sketchbook,
zzap
Monday, November 24, 2014
Thursday, November 13, 2014
Recent Stuff
Малюю людей, промислові станки, якісь робо руки конвеєрних роботів.
Найбільше подобається експериментувати з білим та світлими кольорами на тонованому папері. Новий альбом ескізів не дуже функціональний - занадто ніжно зроблений і зплетений акуратною мотузкою, виконаний в стилі японського мінімалізму. Так як я постійно його з собою тягаю - він вже показує ознаки зношеності. Але за чудовий колір паперу ці недоліки можна легко пробачити.
Так от, трапляється пристойний матеріал часом:)
Найбільше подобається експериментувати з білим та світлими кольорами на тонованому папері. Новий альбом ескізів не дуже функціональний - занадто ніжно зроблений і зплетений акуратною мотузкою, виконаний в стилі японського мінімалізму. Так як я постійно його з собою тягаю - він вже показує ознаки зношеності. Але за чудовий колір паперу ці недоліки можна легко пробачити.
Так от, трапляється пристойний матеріал часом:)
Мітки:
2014,
ball point,
ballpoint,
black,
drawing,
paper,
pen,
sketch,
sketches,
sketcthbook,
techno,
technology,
toned,
white
Місцеположення:
Київ, місто Київ, Україна
Thursday, October 30, 2014
Zombie whatever
Monday, September 29, 2014
Saturday, September 27, 2014
Tuesday, September 23, 2014
Wednesday, September 17, 2014
Planet Phatt
Tuesday, September 9, 2014
Saturday, August 9, 2014
Thursday, April 10, 2014
Sunday, March 30, 2014
Electric Guitar
Швидкий начерк кульковою ручкою на папері.
Декліька штрихів у графічному редакторі і все виглядає як треба!
Декліька штрихів у графічному редакторі і все виглядає як треба!
Friday, March 21, 2014
Sketch
Не малював майже два тижні, нічого нового не йшло до голови.
Сьогоні під час обідньої перерви накидав дещо.
В мозку крутиться пісня Скрябіна:
Голосом людей,стуками дверей, десь поїхав лiфт. Я змучений
Запахом рослин, звуками тварин, пиво як вода. Я змучений
Я не маю сил, я не маю сил, ше десь треба йти, а я не маю сил
Скiльки днiв робив сам не знаю шо. Я вже як дурний. Я змучений
Хворий кожен день, хворий кожну нiч. Бачу твої сни, я змучений.
Сьогоні під час обідньої перерви накидав дещо.
В мозку крутиться пісня Скрябіна:
Голосом людей,стуками дверей, десь поїхав лiфт. Я змучений
Запахом рослин, звуками тварин, пиво як вода. Я змучений
Я не маю сил, я не маю сил, ше десь треба йти, а я не маю сил
Скiльки днiв робив сам не знаю шо. Я вже як дурний. Я змучений
Хворий кожен день, хворий кожну нiч. Бачу твої сни, я змучений.
Monday, March 10, 2014
Subscribe to:
Posts (Atom)























