Showing posts with label weird. Show all posts
Showing posts with label weird. Show all posts

Sunday, March 23, 2014

Weekend doodles

Знайшов картонку на балконі.
Вирішив трохи побавитися фломастерами та спреєм.
ТУТ значно більше матеріалу.

Friday, March 21, 2014

Sketch

Не малював майже два тижні, нічого нового не йшло до голови.
Сьогоні під час обідньої перерви накидав дещо.
В мозку крутиться пісня Скрябіна:

Голосом людей,стуками дверей, десь поїхав лiфт. Я змучений
Запахом рослин, звуками тварин, пиво як вода. Я змучений
Я не маю сил, я не маю сил, ше десь треба йти, а я не маю сил
Скiльки днiв робив сам не знаю шо. Я вже як дурний. Я змучений
Хворий кожен день, хворий кожну нiч. Бачу твої сни, я змучений. 




Wednesday, February 12, 2014

Hello

Розумні друзі кажуть, що кожний з моїх малюнків щось символізує.
Цей нічого, але сьогодні я отримав останній гонорар за роботу на вже неіснуючому телеканалі , вперше в житті звільнив людину і вдруге віддав свій лептоп у ремонт.
USB порти такі примхливі...